اخبار و مقالات

Stellantis عملکرد تجاری 2021 در چین را بهبود می بخشد

Stellantis عملکرد تجاری 2021 در چین را بهبود می بخشد

دانگ فنگ پژو سیتروئن با فروش بیش از 100000 دستگاه خودرو به موفقیت دست یافت.

28 ژانویه 2022

در سال 2021، Stellantis موقعیت تجاری خود را در چین تقویت کرد و پایه ای محکم برای توسعه طولانی مدت شرکت ایجاد کرد.

گرگوئر اولیویه، مدیر عملیاتی در چین، استلانتیس گفت: «از روز اول Stellantis، ما به همراه شرکای خود وضعیت را تجزیه و تحلیل کردیم و اکنون در حال نهایی کردن برنامه های خود برای چین هستیم، که از نظر پتانسیل های بکر یک بازار استراتژیک در نظر گرفته می شود. .

شرکت خودروسازی دانگ فنگ پژو سیتروئن با مسئولیت محدود (DPCA)، جوینت ونچری که توسط Stellantis و China Dongfeng Motor Corporation تشکیل شده است، بیش از 100000 خودرو در سال 2021 فروخت که بیش از دوبرابر حجم فروش سالانه در سال 2020 است. این عملکرد تجاری، سال 2021 را به سال چرخش تبدیل کرد. DPCA. از بیش از 100000 وسیله نقلیه، حدود 9300 وسیله نقلیه با انرژی نو (NEV) فروخته شد که DPCA را به یکی از مشارکت کنندگان خالص اعتبارات NEV و CAFC (متوسط ​​مصرف سوخت شرکتی) Stellantis در چین تبدیل کرده است. این چرخش باعث بهبود قابل توجه وضعیت مالی DPCA شد و زمینه را برای استراتژی جدید DPCA فراهم کرد.

برای برند Jeep®، رانگلر نمادین در سال 2021 رکورد فروش داشت. علاوه بر این، خط تولید جیپ به عنوان شماره 1 در APEAL و قابلیت اطمینان خودرو (VDS) و شماره 2 در کیفیت اولیه (IQS) توسط مطالعه JD Power شناخته شد. در میان برندهای رایج در چین.

در حوزه بازار مستقل، پس از سرمایه‌گذاری اولیه در توزیع‌کنندگان مستقل قطعات یدکی Shanghai JianXin و Shandong United Auto Parts (UAP) در سال 2018، و سپس Fujian Longstar در سال 2019، Stellantis اکنون کنترل UAP را به دست گرفته است و این سه نهاد را ادغام کرده است. تبدیل به یک توزیع کننده ملی یکپارچه، و ایجاد چهارمین توزیع کننده بزرگ قطعات یدکی از نظر گردش مالی در تجارت مستقل پس از فروش در چین. Stellantis با داشتن 53.5 درصد سهام در توزیع کننده قطعات یدکی جدید یکپارچه، پتانسیل رشد قابل توجهی در پیش دارد. در سال 2021، این تجارت در بازار مستقل در چین 176 میلیون یورو گردش مالی داشت.

جزئیات بیشتر در مورد طرح Stellantis برای بازار چین در برنامه استراتژیک جهانی در تاریخ 1 مارس 2022 اعلام خواهد شد.

منبع: Stellantis