پژو 405

پژو 405

پژو 405

پژو 405

مشخصات کلی:

نوع :صنعت خودروسازیبنا نهاده : ۱۸۱۰
بنیانگذاران : آرماند پژو
دفتر مرکزی : فرانسه سوشو، فرانسه
مدیر عامل : جان فلیپ ایمپاراتو
افراد کلیدی : رئیس هیئت مدیره:کارلوس تاوارز
رئیس بخش طراحی: ژان-پیر پلوئه
محصولات پژو 405 :
خودروی سواری
خودروی اسپورت
خودروی لوکس
وسیله نقلیه تجاری
مالک :
خانوادهٔ پژو
گروه پی‌اس‌ای

پژو , در زبان فرانسوی Peugeot یک شرکت خودروسازی در فرانسه می باشد، و در اوایل سال ۱۸۱۰ توسط اعضاء خانوادهٔ پژو جهت ساخت آسیاب‌های قهوه , در شهر فرانش – کنته , فرانسه تأسیس گردید ولی ورود رسمی این شرکت به صنعت خودروسازی با تولید دوچرخه «گراند بای» توسط آرماند پژو در سال ۱۸۸۲ آغاز گردید . اولین خودروی پژو که خودرویی سه‌چرخ بود، در سال ۱۸۸۹ توسط آرماند پژو و با همکاری گوتلیب دایملر طراحی و تولید گردید.

پژو 405هم اکنون شرکت پژو از زیرمجموعه‌های گروه پی‌اس‌ای PSA به حساب می آید و همچنان به‌ عنوان بزرگترین شرکت خودروسازی کشور فرانسه و دومین خودروساز بزرگ قاره سبز اروپا به‌شمار می‌آید.

در شرکت پژو نامگذاری مدل‌های خودروهای به این شکل می باشد که اندازهٔ عدد سمت راست نشانهٔ نسل خودرو می باشد و اندازهٔ عدد سمت چپ دلالت بر بزرگی خودرو دارد. برای نمونه در مدل ۲۰۶، ۶ نسل خودرو و ۲ اندازهٔ خودرو را نشان می‌دهد؛ بنابراین، مدل ۵۰۴ از ۲۰۶ بزرگتر و قدیمی‌تر است. البته در برخی موارد استثناهایی دارد که به‌طور مثال مدل ۳۰۹ قبل از مدل ۳۰۶ تولید شده‌ ، نام برد.

مشاورین فروش لوازم یدکی خودرو و لوازم انژکتوری صنایع خودرویی دوستان

۶۶۵۰۶۰۳۸ – ۶۶۵۰۶۰۳۷ – ۶۶۵۰۸۰۱۴

برای خرید قطعات خودرو پژو 405 و خرید اینترنتی محصولات شرکت به بخش سفارش آنلاین در سایت مراجعه و درخواست خود را ثبت و برای بخش فروش اینترنتی محصولات دوستان ارسال نمایید تا همکاران در اولین فرصت درخواست شما را بررسی و پیگیری نمایند.

تلگرام : https://t.me/doostankhodro

اینستاگرام : https://www.instagram.com/doostankhodro.ir

صنایع خودرویی دوستان را در شبکه های مجازی  اینستاگرام و تلگرام دنبال نمایید.

پژو 405 | خودرو پژو 405 | لوازم یدکی پژو 405 | لوازم یدکی 405 | لوازم یدکی پژو | به مناسبترین قیمت از صنایع دوستان خریداری کنید.