اخبار و مقالات

اعلام قیمت های جدید خودرو در بازار طی روزهای آینده

اعلام قیمت های جدید خودرو در بازار طی روزهای آینده | به اعتقاد فروشندگان خودرو با آغاز فعالیت ها باید چند روز منتظر ماند تا قیمت های جدید خودرو در بازار اعلام شود.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ، از نیمه اسفند ماه سال گذشته که کشور با شیوع ویروس کرونا روبه رو شد اکثر بازارهای داخلی نیمه تعطیل شدند از آن جمله می توان به بازار خرید و فروش خودرو اشاره کرد که با تشدید شیوع بیماری تصمیم به تعطیلی آن کشیده شد.

البته در طول دو هفته اخیر که بازار خودرو به کل تعطیل بود ارائه برخی از اخبار نادرست از تغییر قیمتها باعث شده تا نقل قول هایی مبنی بر قیمت 70 تا 75 میلیون تومانی پراید مطرح شود اما باید پرسید در شرایطی که بازار تعطیل است این قیمت ها از کدام معاملات صوری اعلام شده است.

به هر حال از فردا 30 فروردین قرار است با ثبت واحدهای صنفی فروش در سامانه پروتکل بهداشتی فعالیت ها آغاز شود که از آن جمله باید به نمایشگاه داران خودرو اشاره کرد.

به اعتقاد فروشندگان خودرو با آغاز فعالیت ها باید چند روز منتظر ماند تا قیمت های جدید خودرو در بازار اعلام شود. اما به نظر می رسد به دلیل رکود خرید و فروش همچنان قیمت ها نزولی بوده و خبری از افزایش قیمت نباشد. البته هنوز مراکز تعویض پلاک تعطیل بوده و همین امر روند تحویل خودرو از سوی خودروسازان به مشتریان را با کندی همراه ساخته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

 

آخرین اخبار صنعت خودرو را اینجا بخوانید

نوشته های مشابه