باک بنزین

باک بنزین خودرو

باک بنزین

باک بنزین خودرو

باک یک اصطلاح عامیانه گفتاری برای مخزن می باشد که از واژه هایی است که از زبان روسی با نوشتار (бак) وارد زبان فارسی شده است.باک بنزین یا همان مخزن سوخت در اصطلاح زبان انگلیسی Fuel tank می باشد باک بنزین یک مخزن ایمن برای نگهداری سوخت قابل اشتعال است که در اندازه های مختلف در واحد لیتری برای خودروها در نظر گرفته می شود.میزان گنجایش باک بنزین خودروها نسبت به اندازه خودرو و مصرف آن طی فعالیت خودرو متغیر و متفاوت می باشد.
در تصویر زیر گنجایش برخی از خودروها رو میبینید.

باک بنزین
اگرچه می‌توان این نام را برای انواع مخازن سیال به کار برد اما این اصطلاح به‌طور اختصاصی به عنوان بخشی از سامانه موتور است که وظیفه ذخیره کردن سوخت مایع یا سوخت گازی برای تأمین نیاز موتور را دارد.در خودروها نیز همین نقش را ایفا می کند اما بیشتر خودروها برای حمل سوخت مایع ( بنزین ) مورد استفاده قرار می گیرد.
مخازن سوخت از نظر اندازه و پیچیدگی متفاوت هستند مانند مخازن پلاستیکی کوچک و مخازن گاز بوتان یا مخزن خارجی شاتل فضایی.مصرف بنزین هر خودرو در هر 100 کیلومتر نسبت به کارکرد موتور خودرو متفاوت می باشد.

شرکت صنایع خودرویی دوستان با بررسی نیاز خودروهای داخلی نسبت به قرار دادن انواع باک بنزین خودرو اقدام به انتخاب آنها نموده و اولویت اصلی به دلیل ارتباط مستقیم در حفظ جان انسانها و سرنشینان خودروها بوده و خواهد بود تا باک بزینهای معتبر و با کیفیت استاندارد در اختیار کسانی قرار گیرد که اقدام به خرید باک بنزین جهت تعویض آن دارند.در زیر انواع باک بنزین خودروهایی را که در سبد کالایی و گروه سوخت رسانی شرکت دوستان قرار دارد را قرار دادیم.

انواع باک بنزین صنایع خودرویی دوستان :

باک بنزين وانت آريسان
باک بنزين 405 – صفر درجه تک فلوتر کامل ( جديد ) (9043 قبلي)
باک بنزين 405 – صفر درجه دو فلوتر کامل ( جديد ) (9044 قبلي)
باک بنزين 206 – شش لايه
باک بنزين تيبا يورو 4 پليمري

جهت خرید باک بنزین میتوانید با مشاورین فروش قطعات یدکی شرکت دوستان در تماس باشید شماره تلفنهای ۶۶۵۰۶۰۳۸ – ۶۶۵۰۶۰۳۷ – ۶۶۵۰۸۰۱۴ جهت تماس مستقیم مشتریان محترم با مشاورین شرکت می باشند.

مشاورین ما همواره در خدمت شما هستند.

برای خرید اینترنتی محصلات صنایع خودرویی دوستان می توانید از بخش سفارش آنلاین در خواست خود را توضیح داده و برای ما ارسال نمایید تا همکاران فروش اینترنتی محصولات شرکت درخواست شما را بررسی و در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند.

تلگرام : https://t.me/doostankhodro

اینستاگرام : https://www.instagram.com/doostankhodro.ir

صنایع خودرویی دوستان را در شبکه های مجازی  اینستاگرام و تلگرام دنبال نمایید.