اخبار و مقالات

اوج ترافیک تهران چه ساعتی است؟

اوج ترافیک تهران چه ساعتی است؟ | رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ضمن بیان وضعیت ترافیکی معابر تهران از ساعات اوج تردد خودروها

در پایتخت خبر داد.

سرهنگ محمد رازقی در خصوص وضعیت معابر ترافیکی شهر تهران اظهار داشت: جریان ترافیک تهران از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح تا 8 و 30 دقیقه متراکم‌تر است اما از این ساعت به بعد معابر به طور تقریبی از وضعیت عادی برخوردار بود.

وی در خصوص روند ترافیک پایتخت در طول شبانه روز گفت: در بازه زمانی صبحگاهی و همزمان با شروع کار ادارات و سازمان‌ها، ترافیک تهران بیشتر و از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح تا 2 بعدازظهر از میزان تردد در بزرگراه‌ها و خیابان‌های اصلی کاسته می‌شود و شاهد خلوتی معابر هستیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: بار عصرگاهی که اصطلاحا بار برگشت نامیده می‌شود؛ مجددا از ساعت 2 تا 4 و 30 دقیقه بعدازظهر آغاز می‌شود و از ساعت 5 بعدازظهر در وضعیت ترافیک تهران بهبود چشم‌گیری طی روز گذشته و امروز مشاهده می‌شود.

سرهنگ رازقی در خصوص معابر پرترافیک تصریح کرد: ترافیک صبحگاهی از اطراف شهر تهران به سمت مرکز شهر به ترتیب در خیابان آزادی غرب به شرق، دماوند و جانبازان شرق به غرب، بزرگراه نواب جنوب به شمال، بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری غرب به شرق، و بزرگراه همت غرب به شرق و خیابان جلال آل احمد آغاز می‌شود و ترافیک عصرگاهی از مرکز به اطراف جریان دارد.

وی همچنین در خصوص تاثیر آغاز اجرای طرح ترافیک و سپس توقف آن بر ترافیک پایتخت گفت: تاثیر اجرای طرح یا عدم اجرای آن نیاز به بررسی دارد.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: طی 24 ساعت گذشته حوادث سنگین و مهم رانندگی مشاهده نشده است.
منبع: خبر خودرو

آخرین اخبار صنعت خودرو را اینجا بخوانید